Team

Annemarieke Sprock

ma, di, wo (om de week)
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
asprock@devijverhof.nl  

Yonna Frohwein

wo (om de week), do, vr
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
yfrohwein@devijverhof.nl  

Annemieke Lijmbach

ma, di
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
alijmbach@devijverhof.nl  

Ineke Dillingh

wo, do, vr
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
idillingh@devijverhof.nl  
070-3865408

Lisa Brink

ma t/m vr
Groep 1-2C - Bekijk groep ›
lbrink@devijverhof.nl  
070-3865408

Ronit Waterlander

Zorgleerkracht groep 1-2, do, vr
rwaterlander@devijverhof.nl  

Janine Posthumus

Ondersteuning groep 1-2
jposthumus@devijverhof.nl  

Angelina van Hagen

ma, di, wo
Groep 3 - Bekijk groep ›
avhagen@devijverhof.nl  

Jojanneke Buschgens

wo (om de week), do, vr
Groep 3 - Bekijk groep ›
jbuschgens@devijverhof.nl  

Anouk Bakker

ma, di, wo (om de week), do
Groep 4 - Bekijk groep ›
abakker@devijverhof.nl  

Chris de Vries

wo, do, vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
cdvries@devijverhof.nl  

Tineke Reinking

ma, di, wo
Groep 5 - Bekijk groep ›
treinking@devijverhof.nl  

Merel Romijn

di, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
mromijn@devijverhof.nl  

Rynk van der Togt

ma, di, wo, vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
rvdtogt@devijverhof.nl  

babette Soegies

ma, di, do
Groep 6 - Bekijk groep ›
bsoegies@devijverhof.nl  

Alwin Uding

ma t/m do
Groep 7 - Bekijk groep ›
auding@devijverhof.nl  

Laura van der Toorn

do, vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
lvdtoorn@devijverhof.nl  

Kirsten van Os

(verlof)
Groep 7 - Bekijk groep ›
kvos@devijverhof.nl  
070-3865408

Nikki Kroes

ma, di, do, vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
nkroes@devijverhof.nl  

Merel Romijn

di, wo
Groep 8 - Bekijk groep ›
mromijn@devijverhof.nl  

Sietse de Boer

ma, wo, do
Gymnastiek - Bekijk groep ›
sdboer@devijverhof.nl  
070-3865408

Marthe Brinkel

wo, do, vr
Beeldende vorming - Bekijk groep ›
mbrinkel@devijverhof.nl  
070-3865408

Miriam Tannenbaum

Zorgleerkracht gr. 4 t/m 8 di, do, vr
mtannenbaum@devijverhof.nl  

Manuela de Wit

Onderwijsassistent, ma, di, do, vr
mdwit@devijverhof.nl  
070-3865408

Petra Wanders

ma t/m do ochtend
Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
pwanders@devijverhof.nl  

Korliene van Vliet

di, do, vr - groep 4 t/m 8
Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
kvvliet@devijverhof.nl  

Annemieke

Conciërge - ma, di, do, vr

Marjolein van Koert

Administratie - ma t/m do ochtend
mvkoert@devijverhof.nl  

Monique van Tiel

Directeur ma t/m vr
mvtiel@devijverhof.nl