Team

Yonna Frohwein

ma, di, wo (om de week)
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
yfrohwein@devijverhof.nl  

Annemarieke Sprock

wo (om de week), do, vr
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
asprock@devijverhof.nl  

Lisa Brink

leraar in opleiding (LIO) ma, di
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
lbrink@devijverhof.nl  
070-3865408

Annemieke Lijmbach

ma, di
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
alijmbach@devijverhof.nl  

Ineke Dillingh

wo, do, vr
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
idillingh@devijverhof.nl  
070-3865408

Debora Krijgsman

ma t/m vr
Groep 1-2C - Bekijk groep ›
dkrijgsman@devijverhof.nl  

Eva Nooij

ma, di - stagiaire onderwijsassistent
Groep 1-2C - Bekijk groep ›

Ronit Waterlander

zorgleerkracht groep 1-2, do, vr
rwaterlander@devijverhof.nl  

Janine Posthumus

ondersteuning groep 1-2
jposthumus@devijverhof.nl  

Angelina van Hagen

ma, di, do (ochtend)
Groep 3 - Bekijk groep ›
avhagen@devijverhof.nl  

Alwin Uding

Zij-instroom leerkracht di, wo, do, vr
Groep 3 - Bekijk groep ›
auding@devijverhof.nl  

Jojanneke Buschgens

(verlof)
Groep 3 - Bekijk groep ›
jbuschgens@devijverhof.nl  

Anouk Bakker

ma, di,
Groep 4 - Bekijk groep ›
abakker@devijverhof.nl  

Chris de Vries

wo, do, vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
cdvries@devijverhof.nl  

Tineke Reinking

ma, di, wo
Groep 5 - Bekijk groep ›
treinking@devijverhof.nl  

Merel Romijn

wo, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
mromijn@devijverhof.nl  

Rynk van der Togt

ma t/m vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
rvdtogt@devijverhof.nl  

Kirsten van Os

ma t/m vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
kvos@devijverhof.nl  
070-3865408

Nikki Kroes

ma t/m vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
nkroes@devijverhof.nl  

Remco Kramer

ma, wo, do
Gymnastiek - Bekijk groep ›
rkramer@devijverhof.nl  
070-3865408

Miriam Tannenbaum

zorgleerkracht gr. 4 t/m 8 ma, di
mtannenbaum@devijverhof.nl  

Manuela de Wit

onderwijsassistent, ma, di, do, vr
mdwit@devijverhof.nl  
070-3865408

Marthe Brinkel

wo, do, vr
Beeldende vorming - Bekijk groep ›
mbrinkel@devijverhof.nl  
070-3865408

Petra Wanders

ma, di - groep 1 t/m 3
Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
pwanders@devijverhof.nl  

Korliene van Vliet

di, do, vr - groep 4 t/m 8
Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
kvvliet@devijverhof.nl  

Laura van der Toorn

do, vr - Plusklas
lvdtoorn@devijverhof.nl  

Carla Antonissen

di, do, vr - ondersteuning groep 3 t/m 8
cantonissen@devijverhof.nl  

Annemieke

ma, di, do - Conciërge

Marjolein van Koert

Administratie
mvkoert@devijverhof.nl  

Monique van Tiel

Directeur
mvtiel@devijverhof.nl