Team

Yonna Frohwein

ma, di, wo (om de week)
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
yfrohwein@devijverhof.nl  

Rianne Wolthers

wo (om de week), do, vr
Groep 1-2A - Bekijk groep ›
rwolthers@devijverhof.nl  

Annemieke Lijmbach

ma, di
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
alijmbach@devijverhof.nl  

Hanny de Jager

wo, do, vr
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
hdjager@devijverhof.nl  

Annemarieke Sprock

ma, di, wo
Groep 1-2C - Bekijk groep ›
asprock@devijverhof.nl  

Ronit Waterlander

do, vr
Groep 1-2C - Bekijk groep ›
rwaterlander@devijverhof.nl  

Janine Posthumus

ondersteuning groep 1-2
jposthumus@devijverhof.nl  

Angelina van Hagen

ma, di
Groep 3 - Bekijk groep ›
avhagen@devijverhof.nl  

Jojanneke Buschgens

wo (om de week), do, vr
Groep 3 - Bekijk groep ›
jbuschgens@devijverhof.nl  

Deborah Krijgsman

ma, di - Leraar in Opleiding (LIO)
Groep 3 - Bekijk groep ›
dkrijgsman@devijverhof.nl  

Anouk Bakker

ma, di, vr
Groep 4 - Bekijk groep ›
abakker@devijverhof.nl  

Chris de Vries

wo, do
Groep 4 - Bekijk groep ›
cdvries@devijverhof.nl  

Merel Romijn

wo, do, vr
Groep 5 - Bekijk groep ›
mromijn@devijverhof.nl  

Miriam Tannenbaum

ma, di
Groep 5 - Bekijk groep ›
mtannenbaum@devijverhof.nl  

Rynk van der Togt

ma t/m vr
Groep 6 - Bekijk groep ›
rvdtogt@devijverhof.nl  

Tineke Reinking

ma, di, wo
Groep 7 - Bekijk groep ›
treinking@devijverhof.nl  

Annemiek van Moorst

wo, do, vr
Groep 7 - Bekijk groep ›
avmoorst@devijverhof.nl  

Nikki Kroes

ma t/m vr
Groep 8 - Bekijk groep ›
nkroes@devijverhof.nl  

Eva Nooij

ma, di - stagiaire onderwijsassistent
Groep 8 - Bekijk groep ›

Petra Wanders

ma, di - groep 1 t/m 3
Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
pwanders@devijverhof.nl  

Korliene van Vliet

di, do, vr - groep 4 t/m 8
Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
kvvliet@devijverhof.nl  

Laura van der Toorn

do, vr - Plusklas
lvdtoorn@devijverhof.nl  

Carla Antonissen

di, do, vr - ondersteuning groep 3 t/m 8
cantonissen@devijverhof.nl  

Alwin Uding

ma, wo, do
Gymnastiek - Bekijk groep ›
auding@devijverhof.nl  

Annemieke

ma, di, do - Conciërge

Marjolein van Koert

Administratie
mvkoert@devijverhof.nl  

Monique van Tiel

Directeur
mvtiel@devijverhof.nl