Team

Yonna Frohwein

Groep 1-2A - Bekijk groep ›
yfrohwein@devijverhof.nl  

Rianne Wolthers

Groep 1-2A - Bekijk groep ›
rwolthers@devijverhof.nl  

Annemieke Lijmbach

Groep 1-2B - Bekijk groep ›
alijmbach@devijverhof.nl  

Hanny de Jager

Groep 1-2B - Bekijk groep ›
hdjager@devijverhof.nl  

Tamara van Meersbergen

Leraar in Opleiding (LIO)
Groep 1-2B - Bekijk groep ›
tvmeersbergen@devijverhof.nl  

Annemarieke Sprock

Groep 1-2C - Bekijk groep ›
asprock@devijverhof.nl  

Ronit Waterlander

Groep 1-2C - Bekijk groep ›
rwaterlander@devijverhof.nl  

Janine Posthumus

ondersteuning groep 1-2
jposthumus@devijverhof.nl  

Angelina van Hagen

Groep 3 - Bekijk groep ›
avhagen@devijverhof.nl  

Jojanneke Buschgens

Groep 3 - Bekijk groep ›
jbuschgens@devijverhof.nl  

Anouk Bakker

Groep 4 - Bekijk groep ›
abakker@devijverhof.nl  

Chris de Vries

Groep 4 - Bekijk groep ›
cdvries@devijverhof.nl  

Petra Wanders

Groep 5 - Bekijk groep ›
pwanders@devijverhof.nl  

Korliene van Vliet

Groep 5 - Bekijk groep ›
kvvliet@devijverhof.nl  

Rynk van der Togt

Groep 6 - Bekijk groep ›
rvdtogt@devijverhof.nl  

Tineke Reinking

Groep 7 - Bekijk groep ›
treinking@devijverhof.nl  

Miriam Tannenbaum

Groep 7 - Bekijk groep ›
mtannenbaum@devijverhof.nl  

Annemiek van Moorst

Groep 8 - Bekijk groep ›
avmoorst@devijverhof.nl  

Arianne Vriens

Groep 8 - Bekijk groep ›
avriens@devijverhof.nl  

Laura van der Toorn

Plusklas
lvdtoorn@devijverhof.nl  

Carla Antonissen

ondersteuning groep 3 t/m 8
cantonissen@devijverhof.nl  

Alwin Uding

Gymnastiek - Bekijk groep ›
auding@devijverhof.nl  

Edith Cramer

Interne Begeleiding - Bekijk groep ›
ecramer@devijverhof.nl  

Annemieke

Conciërge

Marjolein van Koert

Administratie
mvkoert@devijverhof.nl  

Monique van Tiel

Directeur
mvtiel@devijverhof.nl  

Sam

schoolhond
Sam - Bekijk groep ›